Sedláčkův memoriál a Středoškolský atletický pohár

• 18. Září 2019 - 16:07

Dne 17.9.2019 se naše škola zúčastnila Sedláčkova memoriálu a Středoškolského atletického poháru.

Tuto akci pořádalo Gymnázium Kroměříž a Atletický klub Kroměříž ve spolupráci s OŠMS KÚ Zlínského kraje, OR AŠSK Kroměříž a MěÚ Kroměříž.

Soutěž byla určena pro chlapce a dívky ze středních škol. Studenti závodili v běhu, skoku, vrhu koulí a štafetách. Jednotlivé atletické disciplíny byly bodovány a následně sčítány. Konkurence byla velmi velká, ale zápal rozhodně nechyběl. Ano, nepatřili jsme mezi vítězná družstva, ale v bojovnosti jsme nijak nezaostávali a rozhodně se mezi ostatními neztratili. Kladem této sportovní akce byl rozhodně i aktivní pohyb na čerstvém vzduchu, sportovní zápolení a reprezentace školy. Tu za nás obstarala družstva chlapců a dívek. Celá akce proběhla za velmi příznivého počasí na místním atletickém stadionu v Kroměříži.