Vánoční odpoledne

  • 18. Prosinec 2014 - 14:06

Na Střední zdravotnické škole v Kroměříži dne 16. 12. 2014 prožili v atmosféře lásky, přátelství a vzájemného porozumění děti z Dětského domova u Sýpek adventní odpoledne

Díky Vánočnímu odpoledni mohly děti aspoň na chvíli zapomenout na své každodenní starosti, které by těžko snášeli mnozí dospělí…"

Naši přátelé z Centra pro duši - Harmony připravili a finančně podpořili tzv. „pískování mandal“, které děti velmi zaujalo a moc se jim líbilo. Žáci a pedagogové přispěli financemi na drobné dárky a občerstvení pro děti. Děti se potěšily dárky pod vánočním stromečkem, zpívaly koledy a chutnaly vánoční cukroví.

 „Kdo prožil hezké dětství, vzpomíná na něj jako na nejšťastnější období svého života a rád by se do něj vrátil. Byla to pro něj totiž doba plná radosti, smíchu a kamarádství…“

Chtěla bych moc poděkovat každému, kdo se podílel na letošním vánočním odpoledni. Společně se nám podařilo vytvořit báječnou atmosféru a připravit dětem pozitivní zážitek, na který budou ještě dlouho v dobrém vzpomínat.

Poděkování patří žákyním oboru  sociální činnost: Terez, Mile a Nikol, dále našemu bývalému žákovi Jiřímu Smetánkovi a jeho kamarádům, kteří pro děti přichystali adrenalinové sporty v tělocvičně, jako slaňování, lezení po žebříku zády dolů a jiné.

Mgr. Věra Koščová

Fotogalerie zde

 


Související články