Výcvikové zdravotnické soustředění

  • 4. Květen 2012 - 9:36

Ve dnech 23. 4. až 27. 4. 2012 jsme se zúčastnili výcvikového zdravotnického soustředění. Akce byla financována z projektu NADREGIONÁLNÍ SÍŤ STŘEDNÍCH ZDRAVOTNICKÝCH ŠKOL PRO VYŠŠÍ KVALITU VZDĚLÁVÁNÍ A PRAXE (REG. ČÍSLO CZ.1.07/1.1.00/14.0028), OPVK.

Soustředění se konalo v krásné přírodě Českomoravské vrchoviny. Na soustředění jsme se všichni moc těšili, i když jsme úplně přesně netušili, co nás čeká..... Čekalo nás velké množství zajímavých přednášek z oblasti akutní péče, dozvěděli jsme se spoustu nových informací, které nám budou přínosem do budoucna. Ověřili jsme si naše dosavadní znalosti a praktické dovednosti z oblasti první pomoci. V průběhu výcviku jsme poskytovali první pomoc u  různých modelových situací pod dohledem zdravotnických záchranářů. Na závěr soustředění nás pak čekala soutěž odborné připravenosti v okolí Medlovského rybníka.

Děkujeme Mgr. Kovářové z kroužku první pomoci, že jsme byli vybráni a děkujeme organizátorům akce za týden plný nevšedních zážitků, na který budeme jistě dlouho vzpomínat.....

Účastníci zájezdu:
Markéta Bečicová, Viktor Ševčík, Ludmila Liczková, Jana Škrobová, Iva Halířová, Anna Chytilová, Dominik Škopík, David Klučka, Vojta Hradil, Jiří Smetánka.
 

Fotografie v samostatné fotogalerii.


Související články